Hakkımızda

BAHCETURK

İthal / yerli torf, tarımsal pomza ve diğer bitkisel üretim materyallerinin üretim ve satışını gerçekleştiren GLS GRUP, kendi alanında Türkiye’nin lider kuruluşlarındandır. 1997 yılında kurulan firmamız 2010 yılındaBAHCETURKmarkası altında şirketleşerek kurumsal bir yapıya kavuşturmuş olan bir kuruluştur.Firmanın ilk işi Bolu Yeniçağa’ da torf çıkarıp satmak olmuştur. Bolu Yeniçağa torf üretim tesislerinde uzun yıllar bu işlerle uğraşan firmamız Bolu Yeniçağa torf ocaklarının devlet tarafından kapatılmasıile torf ithalatına başlamıştır. İthalatınıBelarus, Ukrayna ve Baltıkülkelerinden’ den istenilen niteliklerde ve ambalajlarda sıkıştırılmışolarak yapmaktadır.Van’ da çıkarılan Türkiye’ nin en kalitelitorfunu tüm peyzaj firmaları, fide, fidan, süs bitkileri üreticilerine satmaktadır.

Van torfu sıkıştırlmışdeğişik ambalajlarda alıcı ile buluşmaktadır.Firmamız 2010 yılındaBaltık ve Belarus ‘ta güclü anlaşmalar yapmış, güclü partnerler bularak MAXPEATve FLORAPEATmarkaları ile Türkiye ‘de hatırı sayılır bir pazar payına ulaşmıştır. Öncelikli hedefimiz markalarımızındünya markası olmasınısağlamaktır.

Üstün kaliteliürünler ile fidancılık ve peyzaj sektötünün gelişmesine katkı sağlamak ve son yıllarda ihracatta önemli başarılar saglayan Türk Fidancılık Sektörü nün en önemli sarf malzemesi olan torfun en ekonomik şekilde, arzu edilen kalitede ve kesintisiz üretim ve tedariğini yaparak sektöre hizmet etmektir. Gücünü ülke ekonomisi ve bilgi birikimindenalan şirketimiz, işini yaparken son yenilik ve teknolojileri kullanmayıtemel ilke olarak benimsemiştir. Bu yaklaşımla faaliyetlerini sürdüren GLS GRUPamatör ruhla çalışan deneyimli kadroları ve konusunda dünya lideri ortakları ile başarılarına yenilerini eklemeyi hedeflemiştir.

Bitkisel üretim ve peyzaj sektöründe teknolojinin evrensel boyutlarının ülkemize taşınmasında katkı sağlamak, Sektörün gelişmesinde bilgi ve deneyimlerimizi gelecek kuşaklara aktarmak, İlkeve prensiplerimize sadık kalarak başarıyı sürekli kılmaktır.


Türk Tarım Setörünün Hizmetinde 15 Yıl

Bu gönderiyi paylaş